hirdetés

Utazási irodai referens, Budapest

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Nyugat-európai és Kárpát-medencei utazásokat szervező budapesti utazási iroda keres utazási ügyintézőt.
favourite
Elvárások
- talpraesettség a szervezésben, képesség önálló munkavégzésre
- jó kommunikációs készség
- angol nyelv ismerete
- kitartás
- szakmai gyakorlat előny, de nem feltétel, amennyiben szorgalmas, precíz önállóan dolgozni tudó egyéniséggel rendelkezel
Amit ajánlunk
- részvétel study tour-on
- versenyképes jövedelem
- fix munkaidő
- segítőkész, kedves munkatársak
- barátságos, támogató munka környezet
- családias iroda a belváros szívében, közlekedési csomópontnál
Feladatok
- teljeskörű utazásszervezés
- foglalások kezelése
- kapcsolattartás a partnerekkel
- szerződések árajánlatok előkészítése
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok