Pénzügyi és adminisztrációs asszisztenst keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az Elegant Enterprises utazásszervező cég pénzügyi és adminisztrációs asszisztenst keres az I. kerületi irodájába.
favourite
Cégnév
Elegant Enterprises Kft
Elvárások
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Legalább középfokú végzettség
- Felhasználó szintű számítógépes tudás
Feladatok
- Beérkező és kimenő számlák teljes körű kezelése, ezek rögzítése
- Kintlévőségek kezelése és folyamatos kapcsolattartás a partnerek pénzügyes kollégáival
- Nyilvántartások vezetése
- Személyszállítás szervezése és lebonyolítása
Előny
- Pénzügyi és/vagy személyszállítás területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Szükséges nyelvismeret
Angol közép