hirdetés

Pénzügyi és turisztikai asszisztens

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Budapesti utazási irodánk pénzügyi és turisztikai asszisztenst keres teljes munkaidőben.
favourite
Cégnév
Travelteam Utazási Iroda / Travelteam International Kft.
Elvárások
- legalább középfokú végzettség (érettségi)
- pontos, precíz munkavégzés
- logikus gondolkodás
- magabiztos matematikai alapismeretek
- legalább egy idegennyelv alapszintű ismerete (német előny)
- magabiztos számítógép használat
Amit ajánlunk
- hosszútávú munkalehetőség
- tömegközlekedéssel jól megközelíthető, belvárosi munkahely
- segítőkész, kedves kollégák
- napfényes, kényelmes iroda
- versenyképes fizetés
- fejlődési, tanulási lehetőség
- utazások foglalása saját és családtagok részére kedvezményes áron
Feladatok
- bejövő és kimenő számlák rögzítése
- bejövő és kimenő utalások könyvelése
- ügyfelekkel befizetésekkel kapcsolatos kommunikáció telefonon és emailben (pl. befizetési értesítés, hátralék egyeztetés, fizetési felszólítás)
- könyvelési anyag összeállítása
- postai ügyintézés
- adminisztrációs programba árak, leírások feltöltése
- visszaigazolások készítése
- referensek munkájának segítése (pl. biztosításkötés, kedvezménykártyák, síbérletek kiadása)
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció