hirdetés

Utazási irodai ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Alpok-Adria régióba utazásokat szervező, budapesti utazási iroda ügyintéző munkatársat keres.
favourite
Cégnév
Travelteam Utazási Iroda / Travelteam International Kft.
Elvárások
- legalább középfokú végzettség (érettségi)
- pontos, precíz munkavégzés
- logikus gondolkodás
- magabiztos matematikai alapismeretek
- angol vagy német nyelv alapszintű ismerete (német előny)
- magabiztos számítógép használat
- ügyfélbarát kommunikáció
Amit ajánlunk
- hosszútávú munkalehetőség
- tömegközlekedéssel jól megközelíthető, belvárosi munkahely
- segítőkész, kedves kollégák
- napfényes, kényelmes iroda
- versenyképes fizetés
- fejlődési, tanulási lehetőség
- utazások foglalása saját és családtagok részére kedvezményes áron
Feladatok
- ajánlatkérések megválaszolása
- kapcsolattartás ügyfelekkel, elsősorban telefonon és emailben
- foglalások regisztrációja
- számlázás
- helyszíni foglalások, befizetések ügyintézése
- voucherek, utastájékoztatók, prospektusok elküldése
- adminisztrációs programba árak, leírások feltöltése
- referensek munkájának segítése (pl. biztosításkötés, kedvezménykártyák, síbérletek kiadása)
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció