Turisztikai szerkesztő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Alpok-Adria régióba utazásokat szervező, budapesti utazási irodánk turisztikai szerkesztő munkatársat keres teljes vagy részmunkaidőben.
favourite
Cégnév
Travelteam Utazási Iroda / Travelteam International Kft.
Elvárások
- legalább középfokú végzettség (érettségi)
- pontos, precíz munkavégzés
- angol vagy német nyelv középszintű ismerete (német előny)
- magasszintű számítógép használat (pl. képszerkesztő program)
- kitűnő helyesírás, hatékony fogalmazás
Amit ajánlunk
- hosszútávú munkalehetőség
- tömegközlekedéssel jól megközelíthető, belvárosi munkahely
- segítőkész, kedves kollégák
- napfényes, kényelmes iroda
- versenyképes fizetés
- fejlődési, tanulási lehetőség
- home office lehetőség
- lehetőség a munkaidő rugalmas beosztására
- utazások foglalása saját és családtagok részére kedvezményes áron
Feladatok
- szállás- és ajánlatleírások készítése
- hírlevelek összeállítása, szerkesztése
- hirdetések szerkesztése
- turisztikai információs anyagok, blogbejegyzések megírása
- posztok megírása közösségi média felületekre
- nyomtatott kiadványok összeállítása