hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

Utazási irodai értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Az utazom.com bővülő csapatába értékesítő kollégát keres.
favourite
Elvárások
- kiváló kommunikációs készség
- proaktív, nyitott személyiség
- terhelhetőség, precizitás
- felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
Feladatok
- utasokkal való kommunikáció személyesen, telefonon valamint e-mailben
- ajánlatkérések megválaszolása
- utazások foglalásának teljes körű lebonyolítása
Előny
- hasonló területen szerzett munkatapasztalat
- idegen nyelv(ek) ismerete
- foglalási rendszerek ismerete
Jelentkezés
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, valamint a pályázni kívánt pozíció és fizetési igény megjelölésével az This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címen lehet.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Idegenforgalmi értékesítő
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink