Rezervációs ügyintézőt keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

Magyarország egyik piacvezető online szállásközvetítő cége keresi új teljes munkaidős rezervációs kollégáját budai irodájába.
favourite
Cégnév
Hotelstart Kft.
Elvárások
Téged keresünk, ha:
A probléma megoldását keresed és megoldásközpontú a mentalitásod.
Szeretsz emberekkel foglalkozni, türelmes vagy és motivált: ez mind segít kezelni néhány trükkös ügyfélproblémát.
Értékesítési vénával rendelkezel.
Dinamikusan végzed a rád bízott feladatokat.
Proaktív vagy.
Jól tudsz és szeretsz csapatban dolgozni.
Szakirányú iskolai végzettséged van.
Amit ajánlunk
Fiatalos, dinamikus csapat
Kiemelkedő bérezés
3 fogásos ebéd minden munkanapon
Teljesítmény-alapú éves bónusz
Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség neked, családodnak és a barátaidnak
Fejlődési és előrelépési lehetőség
Kellemes irodai környezet Buda szívében
Azonnali munkakezdés
Feladatok
Főbb feladataid lesznek:
meglévő- és leendő vendégektől érkező e-mailek és telefonok megválaszolása
érdeklődések, foglalások és lemondások teljes körű kezelése szóban és írásban
utazási tanácsok adása ajánlatkérések és érdeklődések esetén
kérések/kérdések közvetítése és kezelése a vendégek és a szálláshelyek között
a csapattársak és kollégák támogatása a hatékonyság növelése érdekében
Előny
Magabiztos német nyelvtudásod van szóban és írásban
Online szállásfoglalás és/vagy szállodai értékesítés területén szerzett tapasztalat
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció