Housekeeping Supervisor

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi területi vezető

Belvárosi apartman hotelbe keresünk teljes munkaidőben, hosszú távra új kollégát.
favourite
Elvárások
-Minimum 1 év hotelben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel.
-Önálló,precíz, apró részletekre figyelmes munkát végzel.
-Kiváló kommunikációs készségekkel rendelkezel.
-Barátságos, empatikus, kitartó, motivált személyiségű vagy, aki terhelhető és rugalmas.
-Internetet és Google Drive-ot magabiztosan tudod használni.
Amit ajánlunk
-Stabil, megbízható munkahely
-Hosszútávú munkavégzési lehetőség
-Alap fizetés fix havi nettó 190e Ft/ hónap + BKV bérlet + teljesítmény alapú bónusz rendszer. Fél év után az alap fizetés nettó 220e Ft.
-Teljesítményhez kötött bónusz a fizetésen felül
-Fiatalos csapat
-Korrekt vezetőség
-Ünnepi, közösségi, csapatépítő programok
Feladatok
-Takarítás színvonalának ellenőrzése az apartmanokban és a közösségi területeken (esetleges apróbb hibák javítása, de nem az utazó lakások takarítása!).
-Elvárások betartatása a szobalányokkal.
-Eseti: egyéb adminisztratív segítség a HK Managernek.