IDEGENFORGALMI ÜGYINTÉZŐ 8 órában

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A kulturális utakat szervező Anima Travel tapasztalattal rendelkező idegenforgalmi ügyintéző munkatársat keres azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Anima Travel Utazási Iroda
Elvárások
- Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség, az utazásszervezés, az utasok és a kultúra szeretete.
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, talpraesettség, rugalmasság, megbízhatóság, pozitív, problémamegoldó beállítottság.
- Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
- Erős angol középfokú nyelvismeret szóban és írásban.
- Minimum 1 éves utazási irodában szerzett tapasztalat, utazási irodai ügyviteli rendszer ismerete.
Értékteremtő munka egy jó hangulatú csapatban, változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés, izgalmas kihívások és sikerélmény!
Feladatok
- Az utazási iroda működéséhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása, bejövő emailek és telefonok kezelése, visszaigazolások és számlázás, ügyfélkapcsolattartás, utasok személyes tájékoztatása, biztosításkötés, idegennyelvű levelezés partnereinkkel.
- Saját árualapunk mellett partnereink kínálatából való közvetítés.
- Részvétel a kommunikációs és marketing feladatokban (hírlevél, honlap, facebook).
- Az irodavezető és cégvezető munkájának támogatása.
Előny
- Az erős angol és német (és vagy további) nyelv középfokú ismerete.
- Számítógépes és képszerkesztői ismeretek.
- Több éves utazási irodában szerzett tapasztalat.
- Jelentős előny a VIP utazási ügyviteli rendszer ismerete.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Szeretsz olyan munkát végezni, ami feltölt és amiben hasznosnak érzed magad?
Szeretsz a cég küldetése mentén teljes erőbedobással és egy jó csapattal együttműködve, a közös sikereket megélve dolgozni?
Jelentkezz, ismerjük meg egymást!
A fényképes önéletrajzokat, valamint részletes személyes bemutatkozást, fizetési igény megjelölését, esetleges korábbi munkatapasztalatokat és jövőbeli terveket is tartalmazó motivációs levelet az kulcsar.kinga@anima.travel email címre várjuk.