hirdetés

UTAZÁSSZERVEZŐ REFERENS 8 órában

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

A kulturális utakat szervező Anima Travel tapasztalattal rendelkező utazásszervező referens munkatársat keres azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Anima Utazási Iroda
Elvárások
Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség, az utazásszervezés, az utasok és a kultúra szeretete.
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, talpraesettség, rugalmasság, megbízhatóság, pozitív, problémamegoldó beállítottság.
Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Erős angol és német középfokú nyelvismeret szóban és írásban.
Minimum 3 éves utazásszervezési területen szerzett tapasztalat, utazási irodai ügyviteli rendszer ismerete.
Értékteremtő munka egy jó hangulatú csapatban, változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődés, izgalmas kihívások és sikerélmény!
Feladatok
Külföldi és belföldi buszos és repülős utazásaink teljeskörű megszervezése, egyeztetés a partnerekkel, zárt csoportoknak egyedi igény szerinti utazás összeállítása.
Üzleti utaztatás, privát prémium utazásszervezés ki és beutaztató területen.
Részvétel a kommunikációs és marketing feladatokban (hírlevél, honlap, facebook).
Az irodavezető és cégvezető munkájának támogatása.
Előny
A stabil középfokú angol és német nyelvek magasabb szintű ismerete és/vagy további nyelv középfokú ismerete.
Számítógépes és képszerkesztői ismeretek.
Több éves utazásszervezői területen szerzett tapasztalat.
Beutaztatásban szerzett utazásszervezői tapasztalat.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Szeretsz olyan munkát végezni, ami feltölt és amiben hasznosnak érzed magad?
Szeretsz a cég küldetése mentén teljes erőbedobással és egy jó csapattal együttműködve, a közös sikereket megélve dolgozni?
Jelentkezz, ismerjük meg egymást!
A fényképes önéletrajzokat, valamint részletes személyes bemutatkozást, fizetési igény megjelölését, esetleges korábbi munkatapasztalatokat és jövőbeli terveket is tartalmazó motivációs levelet az kulcsar.kinga@anima.travel email címre várjuk.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok