IRODAVEZETŐ 8 órában

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

A ki- és beutaztatással foglalkozó Anima Travel több éves vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat keres irodavezetői munkakörbe.
favourite
Elvárások
Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség.
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, rugalmasság, megbízhatóság, lényeglátás, vezetői készségek.
Minimum 3 éves, utazási irodai irodavezetés, értékesítés, gazdasági területen szerzett tapasztalat, szakmai referenciák.
Utazási irodai rendszerek ismerete, magabiztos angol nyelvismeret szóban és írásban.
Értékteremtő munka egy jó hangulatú csapatban, változatos feladatok, izgalmas kihívások és sikerélmény!
Feladatok
A cég szerteágazó üzleti és nonprofit tevékenységeinek pénzügyi felügyelete, a gazdasági eredményesség folyamatos növelése.
A ki és beutaztatás (leisure, corporate és premium private), rendezvényszervezés árképzési struktúráinak ellenőrzése, üzletszerzéshez és termékértékesítéshez kapcsolatok és hálózat építése, az iroda költséghatékony üzemeltetése, proaktív részvétel a folyamatos cégfejlesztésben.
A cég működésének pénzügyi és jogi területeinek felelős vezetése trend-, valamint piaci, jogszabályi változások követésével.
A különböző területeken futó projektek menedzselése, monitoring és rendszeres riportok az ügyvezetés felé.
A munkatársak pénzügyi, munkaügyi irányítása, a velük és vezetőtársakkal való együttműködés, az ügyvezető munkájának támogatása.
Az iroda képviselete kiállításokon, tárgyalásokon a cég küldetésnyilatkozatával teljes összhangban.
Előny
Tárgyalási szintű kiváló angol szóban és írásban, illetve további nyelvismeret.
Utazásszervező irodában szerzett irodavezetői, ügyvezetői tapasztalat.
A versenyszférán túl nonprofit és állami szektor ismerete.
Kulturális érdeklődés.
Egyéb megjegyzés
Szeretsz olyan munkát végezni, ami feltölt és amiben képességeid maximumát beleadva hasznosnak érzed magad?
Szeretsz a cég küldetése mentén teljes erőbedobással és egy jó csapattal együttműködve, a közös sikereket megélve dolgozni?
Maximalista, kreatív, dinamikus és vidám vagy?
Jelentkezz, ismerjük meg egymást!
A fényképes önéletrajzokat, valamint részletes személyes bemutatkozást, fizetési igény megjelölését, korábbi munkatapasztalatokat és jövőbeli terveket is tartalmazó motivációs levelet az kulcsar.kinga@anima.travel email címre várjuk.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok