Adatrögzítő munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az utazom.com budapesti irodájába adatrögzítő munkatársat keres.
favourite
Elvárások
- monotonitás tűrés
- felhasználói szintű word és excel kezelés
- egyéni és csapat munkára is alkalmas személyiség
- jó probléma megoldó készség
Amit ajánlunk
- kellemes munkahelyi környezet
- fiatalos csapat
- versenyképes fizetés
Feladatok
- árazások, utazások szerkesztése és honlapra történő feltöltése
Előny
- utazási irodában szerzett tapasztalat
Egyéb megjegyzés
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
A munka távmunkában, otthoni munkavégzéssel nem végezhető.
pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció