hirdetés

irodavezetőt keres az FCM

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

irodavezetőt keres az FCM magyarországi képviselete
favourite
Cégnév
FCM magyarországi képviselete, United4 Skyline Tickets KFT
Elvárások
több éves gyakorlat a repülőjegy eladás, céges utaztatás terén,
lehetőleg nemzetközi cégeknél szerzett tapasztalat,
angol nyelvtudás,
pénzügyek iránti érdeklődés,
csapat szellem,
irányítói képesség
Amit ajánlunk
versenyképes jövedelem,
családias légkőr,
nemzetközi háttér,
tudás és tapasztalat
Feladatok
a repülőjegyes üzletág áttekintése,
a munka felosztása,
repülőjegyeladás intézése,
az FCM központtal való kapcsolat tartás,
új technológia bevezetése,
pénzügyek, kintlevőségek kezelése
Előny
nemzetközi cégnél haonló területen szerzett tapasztalat
Gordon Mária
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok