Értékesítési Vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

Dinamikus, lelkes és kiváló kommunikációs készségekkel rendelkező Sales Manager Kollégánkat keressük!
favourite
Cégnév
Kristilla Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Teljes szöveg
Ha a mottód "a varázslat a termékben van", ha hiszel az ambiciózus projektekben és a kihívásunkat egy elmesélésre érdemes történetté szeretnéd tenni, akkor te vagy a Mi Emberünk és Mi vagyunk a Te Céged!

Főbb feladatai a következők lesznek:
- partnerekkel, Tour Operátorokkal, utazási ügynökségekkel való kapcsolattartás
- új partnerek felkutatása minden piacon
- új piacok felkutatása, a piaci trendek és változások figyelemmel követése
- új B2B és B2C értékesítési csatornák kialakítása
- együttműködésben a General Managerrel az értékesítési stratégia kialakítása
- az éves bevételi terv kialakításában való részvétel, az eléréséhez szükséges célok és stratégiák kialakítása
- az értékesítés, a Rendezvényszervező, a Front Office Manager és a Front Office Team napi munkájának koordinálása
- OTA-k, channel manager kezelése
- foglaltság figyelése, az árképzés ennek megfelelő alakítása
- csomagajánlatok és árképzési megoldások kialakítása a revenue maximalizálása érdekében
- Vendégekkel való kapcsolattartás, esetleges problémák megelőzése, megoldása

Az ideális jelölt a következőkkel rendelkezik:
- felsőfokú szakirányú végzettséggel (idegenforgalmi)
- szállodai értékesítésben, vezető pozícióban szerzett tapasztalattal
- a Revenue Management technikák alapos ismeretével
- kitűnő szervezőkészséggel és analitikus gondolkodásmóddal
- jó stressztűrő képességgel
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel
- tárgyalóképes angol és német nyelvtudással
- belföldi és külföldi utazásokra való nyitottsággal
A HostWare számítógépes rendszer, illetve az angolon és németen kívül további nyelvek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:
- versenyképes bérezést juttatásokkal és bevételteljesítmény alapú jutalmakkal
- szakmai fejlődési lehetőséget
- a magyar piacon 3 éve jelen levő fiatal Céget a szolgáltatások iránti erős elhivatottsággal és széles fejlődési lehetőségekkel
- exkluzív Céges juttatásokat Neked és családodnak

A Sales Manager a General Manager közvetlen koordinációja alatt dolgozik
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Vas megye