SBE Meetings & Events Utazási Kft. Tevékenységért felelős vezetőt keres budapesti irodájába

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi területi vezető

Amennyiben munkabíró vagy, szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni, akkor nálunk a helyed!
favourite
Elvárások
- tapasztalat utaztatási területen (min 5év)
- szakirányú felsőfokú végzettség
- kiváló problémamegoldó képesség, munkabírás
- önálló -, precíz munkavégzés
- jó kommunikációs készség
- számítógépes ismeretek
- C1 típusú államilag elismert angol nyelvvizsga
Feladatok
- utazások szervezése, közvetítése és értékesítése
- külföldi szállásadó partnerekkel, személyszállító partnerrel való kapcsolattartás
- ajánlatok elkészítése, értékesítése
- Utasokkal való kapcsolattartás
- foglalások készítése, nyomon követése
- számlák kiállítása, adminisztrációs feladatok ellátása

pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés