hirdetés

Adatrögzítő munkatárs

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az utazom.com budapesti munkavégzéssel adatrögzítő munkatársat keres.
favourite
Teljes szöveg
Munkaköri elvárások:
- monotonitás tűrés
- felhasználói szintű word és excel kezelés
- egyéni munkavégzésre alkalmas személyiség
- jó probléma megoldó készség
- precíz, pontos munkavégzés

Feladat:
- xml fájlok kezelése, nyomon követése, utazások szerkesztése és azok árainak honlapra történő feltöltése

Előnyt jelent:
- utazás irodában szerzett tapasztalat

Munkahelyi előnyök:
- nyugodt irodai környezet
- fiatalos csapat

A munka otthonról nem végezhető.

pozíció típusa Pozíció tipusa Pályakezdő pozíció