hirdetés

Idegenforgalmi ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Repülőjegy és turisztikai értékesítés terén gyakorlott munkatársat keres a VIP Travel belvárosi irodájába.
favourite
Teljes szöveg
Legalább 3 év utazási irodában szerzett szakmai ismeretekkel rendelkező repülőjegy és turisztikai értékesítés terén is gyakorlott munkatársat keresünk az alábbi feltételekkel:

Elvárások:

- utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat
- német és angol nyelv ismerete és használata, szóban és írásban
- repülőjegy értékesítési gyakorlat Amadeus rendszerben
- foglalási rendszerek ismerete (TOMA, IRISPlus, Bistroportal, GoGlobal)
- számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
- jó kommunikációs készség
- földrajzi tájékozottság, szervezői képességek
- önállóság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség, empátia

Feladatok :
- idegenforgalmi szolgáltatások értékesítése
- egyedi utazások összeállítása és a foglalások teljes körű lebonyolítása
- utazásszervezéssel kapcsolatos teljes körű adminisztrációs feladatok
- egyéni utasokkal és céges partnerekkel valamint kül - és belföldi
utazási irodákkal, légitársaságokkal való kapcsolattartás
- az iroda képviselete rendezvényeken, study tourokon és kiállításokon

Amit ajánlunk:
- a szakmában kiemelkedő fix, bejelentett jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
- külföldi utazási lehetőségek
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Előny:
- TUI, DERTOUR, MEIER’S Weltreisen és Neckermann, valamint a megbízható magyar utazásszervezők árualapjának ismerete
- több idegen nyelv ismerete
- referensi tapasztalat a kiutaztatásban
- meglévő ügyfél és partnerkapcsolatok

pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)