hirdetés

UTAZÁSI TANÁCSADÓ, ÜGYINTÉZŐ 8 órában

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A kulturális utakat szervező Anima Travel tapasztalattal rendelkező utazási tanácsadó - idegenforgalmi ügyintéző munkatársat keres azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Anima Travel
Elvárások
Több éves utazási irodában szerzett tapasztalat, utazási irodai ügyviteli rendszer ismerete, közvetítésben, utak foglalásában való jártasság. Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség. Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, talpraesettség, rugalmasság, megbízhatóság, pozitív beállítottság. Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek. Angol középfokú nyelvismeret szóban és írásban.
Feladatok
Bejövő emailek, foglalások és telefonok kezelése, visszaigazolások és számlázás, ügyfélkapcsolattartás, utasok személyes tájékoztatása, idegennyelvű levelezés partnereinkkel. Saját árualapunk mellett partnereink kínálatából való közvetítés, személyre szabott utazási tanácsadás. Részvétel a kommunikációs és marketing feladatokban (hírlevél, honlap, facebook). Az irodavezető és cégvezető munkájának támogatása.
Előny
Erős angol és német (és vagy további) nyelv középfokú ismerete. Számítógépes és képszerkesztői ismeretek. Több éves utazási irodában szerzett tapasztalat. Utazási desztinációk, hazai tour operatorok és utazási ügyviteli rendszer magabiztos ismerete.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
A fényképes önéletrajzokat, valamint részletes személyes bemutatkozást és fizetési igény megjelölését is tartalmazó motivációs levelet a nagy.ramona@anima.travel email címre várjuk.
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok