hirdetés

Utazási Irodai Referens/Értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

30 éves cégünk keres VI. kerületi irodájába, utazási irodában szerzett tapasztalattal rendelkező munkatársat, teljes vagy részmunkaidőbe.
favourite
Cégnév
Télen-Nyáron Utazási Iroda
Elvárások
- utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat
- önálló munkavégzés
- pontosság
- kiváló kommunikációs készség
- angol vagy német nyelvtudás
Amit ajánlunk
- biztos hátterű, 30 éve stabilan működő cég
- versenyképes fizetés
- szakmai utakon való részvétel
- nyugodt körülmények
Feladatok
- árajánlatok készítése
- utazások, idegenforgalmi szolgáltatások értékesítése
- foglalások lebonyolítása
- kapcsolattartás ügyfelekkel