Idegenforgalmi ügyintéző

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Az utazom.com Budapest belvárosi irodájába szakmai tapasztalattal rendelkező idegenforgalmi ügyintéző munkatársakat keres.
favourite
Teljes szöveg
Belvárosi utazási irodánkba keresünk legalább 1 év utazási irodában szerzett szakmai ismeretekkel rendelkező, turisztikai értékesítés terén is gyakorlott munkatársakat.

Elvárások:
- utazási irodában szerzett szakmai tapasztalat
- foglalási rendszerek ismerete
- jó kommunikációs készség
- földrajzi tájékozottság,
- önállóság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség, empátia

Feladatok :
- idegenforgalmi szolgáltatások értékesítése - saját árualap, viszonteladás.
- utasbiztosítások megkötése
- utazásszervezéssel - és közvetítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
- egyéni utasokkal, utazási irodákkal való kapcsolattartás
- az iroda képviselete tanulmányutakon

Amit ajánlunk:
- 8 órás bejelentett munkaviszony, versenyképes jövedelem
- kellemes munkahelyi környezet
- külföldi utazási lehetőségek

Előny:
- magyar utazásszervezők árualapjának ismerete
- idegen nyelv ismerete