hirdetés

Utazási tanácsadó

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Szívesen lennél a magyar turisztikai piac egyik legmeghatározóbb szereplőjének csapattagja? Csatlakozz a Vistához!
favourite
Cégnév
VISTA Utazási Irodák Kft.
Elvárások
Minimum középfokú végzettség
Legalább 2-3 év utazási irodában szerzett releváns szakmai tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
Ügyfél orientált szemléletmód
Amit ajánlunk
Azonnali kezdési lehetőség
Versenyképes fizetés (fix bér + jutalék)
Szakmai fejlődéshez utazások támogatása
Kedvezményes utazási lehetőség
Fiatalos csapat
Szakmai fejlődési lehetőség
Stabil hátterű munkahely
Határozatlan idejű munkaszerződés
Feladatok
Szállások, utazási csomagok, repülőjegyek és utasbiztosítások értékesítése
Utasok teljes körű tájékoztatása, ajánlatkérések megválaszolása személyesen, telefonon és e-mailen
Foglalással kapcsolatos feladatok elvégzése
Számlázási feladatok
Pénztár kezelése