hirdetés

REPÜLŐJEGY ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Repülőjegy értékesítő

Találd meg partnereinknek a legjobb repülőjegyeket és készíts teljes körű utazási ajánlatokat! Jelentkezz hozzánk!
favourite
Cégnév
BCD-Travel Hungary
Elvárások
Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves tapasztalat
Repülőjegy-értékesítői tapasztalat (GDS ismeret nélkülözhetetlen)
Angolnyelv-tudás szóban és írásban
Kiváló kommunikációs készség, proaktív hozzáállás
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
Amit ajánlunk
Azonnali kezdési lehetőség
Kedvezményes utazási lehetőség
Szakmai fejlődési lehetőség
Hétfőtől péntekig, 9-17:30-ig tartó munkavégzés
Nemzetközi hátterű, nemzetközi standardok
Széleskörű ügyfélkör
Klassz csapat
Határozatlan idejű munkaszerződés
Kellemes új irodai munkakörnyezet a belvárosban
Feladatok
Teljeskörű utazási ajánlatok készítése szerződéses partnerek részére
Repülőjegy foglalás és kiállítás
Szállásfoglalás, autóbérlés, transzferek lebonyolítása
Vasútjegyek értékesítése
A megrendelők által elfogadott ajánlatok teljes körű lebonyolítása
Kapcsolattartás, megrendelőkkel, partnerekkel és a beszállítókkal;
Munkavégzéshez kapcsolódó számlázási és adminisztrációs feladatok ellátása;
Riportok, kimutatások előkészítése
Előny
Szakirányú végzettség
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)