hirdetés

karbantartó

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Petneházy Club Hotel***superior új munkatársat keres karbantartó munkakörbe
favourite
Teljes szöveg
Karbantartási csapatunkba keresünk festő, illetve hideg és melegburkoló munkatársat.
Friss nyugdíjasok jelentkezését is várjuk szeretettel.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
 B kategóriás jogosítvány
 Festő illetve hideg és melegburkoló szakmunkás végzettség
 Legalább két éves szakmai gyakorlat, szállodai tapasztalat előny
 Jó kommunikációs készség, idegen nyelv ismerete előnyt jelent
 Pontos, józan, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
 Önállóság, kezdeményezőkészség, probléma megoldó készség
FŐBB FELADATOK
 A szálloda területén észlelt hibák, hiányosságok jelzése, javítása
 A szálloda területén lévő felújítási munkálatok elvégzése
 Anyagbeszerzés
 Munkája során az anyaggal és energiával való szakszerű és takarékos gazdálkodás
 Jó együttműködési készség más részlegek munkatársaival
 Személyre szabott tervezett megelőző karbantartási feladatok maradéktalan teljesítése
AMIT KÍNÁLUNK:
 Teljes munkaidős állás
 Versenyképes jövedelem, megegyezés szerint
 Munkaruha biztosítása
 Hosszútávú munkalehetőség
MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1029 Budapest II. Feketefej u. 2-4.
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés