Idegenforgalmi ügyintéző / értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A TUI Magyarország Kft. budapesti TUI Utazási Központjába keres idegenforgalmi ügyintéző munkatársat.
favourite
Cégnév
TUI Magyarország Kft.
Elvárások
Utazási irodában szerzett többéves értékesítési tapasztalat
Német nyelvtudás
Amadeus, Bistro Portal rendszerek ismerete
Problémamegoldó képesség, precizitás
Jó kommunikációs készség
Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű nemzetközi cégnél
Barátságos, családias munkahelyi környezet
Változatos feladatok
Kedvezményes utazási lehetőségek
Határozatlan idejű szerződés
Feladatok
Osztrák/német utazásszervezők árualapjának értékesítése
Repülőjegy, utasbiztosítás értékesítés
Foglalások, számlák, részvételi jegyek kezelése, adminisztrációja
Kapcsolattartás ügyfelekkel, könyveléssel, egyéb partnerekkel valamint az utazásszervezőkkel.
Előny
Angol nyelv ismerete
Iris Plus és a Nagy Utazás 3 rendszerek ismerete
Repülőjegy értékesítés terén tapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Német közép