Utazási irodai értékesítő, szervező

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Budapest belvárosi utazási iroda tapasztalt ügyintézőt keres
favourite
Elvárások
Precizitás, jó kommunikációs képesség, táblázatkezelő programok magabiztos használata, gyakorlott internet használat.
Versenyképes jövedelem, nyugodt munkahely. Tanulási lehetőség a körutazások szervezése, az utakhoz kapcsolódó kulturális ismeretek terén.
Feladatok
- Utasok felvétele, szerződéskötés;
- kapcsolattartás az utasokkal, partnerirodákkal és külföldi partnerekkel,
- nyilvántartások vezetése,
- honlapok töltése, gondozása.
Előny
Az utazásszervezési piac ismerete, ügyfélforgalmi gyakorlat, szláv nyelv ismerete.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép