Szegedi szálloda sales és front office vezető pozícióba munkatársat keres

Értékesítés > Értékesítési asszisztens

favourite
Teljes szöveg
Főbb feladatok, munkák:
- partnerekkel, Tour Operátorokkal, utazási ügynökségekkel való kapcsolattartás
- új partnerek felkutatása minden piacon
- recepció munkájának felügyelése
- új piacok felkutatása, a piaci trendek és változások figyelemmel követése
- együttműködésben a General Managerrel az értékesítési stratégia kialakítása
- az éves bevételi terv kialakításában való részvétel, az eléréséhez szükséges célok és stratégiák kialakítása
- az értékesítés, a Rendezvényszervező, a Front Office Manager és a Front Office Team napi munkájának koordinálása
- OTA-k, channel manager kezelése
- foglaltság figyelése, az árképzés ennek megfelelő alakítása
- csomagajánlatok és árképzési megoldások kialakítása a revenue maximalizálása érdekében
- Vendégekkel való kapcsolattartás, esetleges problémák megelőzése, megoldása
A Sales Manager a General Manager közvetlen koordinációja alatt dolgozik
adminisztációs feladatok
Az álláshoz tartozó elvárások:
Az ideális jelölt a következőkkel rendelkezik:
- szállodai értékesítésben, vezető pozícióban szerzett tapasztalattal
- a Revenue Management technikák alapos ismeretével
- kitűnő szervezőkészséggel és analitikus gondolkodásmóddal
- jó stressztűrő képességgel
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel
- tárgyalóképes angol és nyelvtudással
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
A HostWare számítógépes rendszer, illetve az angolon és németen kívül további nyelvek ismerete előnyt jelent
Amit kínálunk:
-Kellemes környezetben történő munkavégzés
-versenyképes fizetés
-Rendezvények, programok
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
munkavégzés helye Munkavégzés helye Csongrád megye