sales manager

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

Az Accent Hotels által üzemeltetett Ambient Hotel &AromaSPA*** munkatársat keres SALES MANAGER pozícióba:
favourite
Elvárások
• min. 3-4 éves értékesítési és legalább 1 éves vezetői tapasztalat,
• a MS Office programok naprakész ismerete,
• vendégorientált szemlélet, jó kommunikációs készség,
• precíz, alapos, dinamikus munkavégzés,
• jó problémamegoldó képesség,
• rugalmasság, csapatmunka szeretete
• önállóság és time management, prioritások megfelelő kezelése.
• versenyképes jövedelem, munkanapon napi egyszeri meleg étkezés, szállodaláncon belüli kedvező üdülési lehetőség,
• szakmai fejlődési lehetőség,
• kellemes környezetben történő munkavégzés korrekt feltételek szerint egy megbízható, folyamatosan növekvő szállodaláncnál.
Feladatok
• az éves sales és marketing költségvetés tervezése és nyomon követése,
• A szálloda ár- és értékesítési stratégiájának meghatározása és megvalósítása,
• az értékesítési csapat munkájának megszervezése és támogatása,
• új partnerek felkutatása és kapcsolattartás a meglévő partnerekkel.
• a szálloda értékesítése online és offline felületeken,
• a szálloda árainak, foglalásainak kezelése a mindenkori kereslet és a rendelkezésre álló kapacitás figyelembevételével
• értékesítési riportok készítése és elemzése
• a rezervációs folyamat kontrollálása,
• részvétel a szálloda éves üzleti tervének kidolgozásában.
Előny
• wellness szállodában szerzett értékesítői tapasztalat,
• Hostware szoftver ismerete,
• bármilyen szállodai channel manager rendszer ismerete.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Baranya megye