hirdetés

Üzletfejlesztési Vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kereskedelmi igazgató / vezető

Liberty International Tourism Group magyarországi irodája üzletfejlesztési vezető pozíciót hirdet. (MICE és leisure incoming)
favourite
Teljes szöveg
Liberty International Tourism Group magyarországi irodája üzletfejlesztési vezető pozíciót hirdet.
A pozícióra olyan turisztikai szakember jelentkezését várjuk, aki nagy múltú és sikeres vállalkozásunk MICE és Leisure csapatát koordinálja és szakmailag vezeti.
Olyan vezetőt keresünk, aki a folyamatosan átalakuló turisztikai piacon képes a megfelelő irányba fejleszteni vállalkozásunkat.

Pályázati feltételek:
• közgazdasági területen szerzett, mesterfokozatnak megfelelő felsőoktatási végzettség
• legalább hároméves, beutaztatás területén szerzett szakmai tapasztalat
• angol nyelv felsőfokú szintű ismerete és még egy nyelv ismerete szintén felsőfokon

A munkakörhöz kapcsolódó főbb feladatok:

- Liberty International Tourism Group budapesti irodájának ügyvezetőjével szorosan együttműködve a cég piaci stratégiájának kidolgozása és megvalósítása
- MICE és Leisure team koordinálása
- Projekt Managerek munkájának irányítása
- Új üzleti lehetőségek realizálása, RFP és Conversation Ratio optimalizálás
- stratégiai sales tevékenység tervezése a Liberty nemzetközi hálózata és MTÜ aktivitások kihasználásával
- Statisztikák, beszámolók készítése ügyvezető és tulajdonosok részére
- Kapcsolattartás nemzetközi ügyfeleinkkel és szolgáltatóinkkal

Amit kínálunk
- Izgalmas, kihívásokkal teli, változatos munka, nemzetközi hátérrel
- Hosszútávú karrier lehetőség
- Versenyképes jövedelem,. stabil háttér
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Teljes munkaidős pozíció
- Kellemes munkahelyi környezet

A pályázat részeként benyújtandó iratok:
• részletes szakmai önéletrajz (amely alkalmas a szakmai tapasztalat alátámasztására)
• motivációs levél
• felsőfokú végzettséget igazoló okiratok egyszerű másolata (külföldi felsőoktatási intézmény által kiállított okirat esetében fordítás csatolása nem szükséges, ha az okirat német, angol vagy francia nyelvű)
• idegennyelv ismeretet igazoló okirat/ok egyszerű másolata

Munkabér és juttatások: Kérjük jelölje meg bér és egyéb juttatásokra vonatkozó igényét

A megbízás időtartama: határozatlan időre szól

A munkakör legkorábbi betöltésének várható időpontja: 2020. március 1.

A pályázat benyújtásának módja email

pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok