Rezervációs csoportvezetőt keresünk

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

Online szállásközvetítéssel foglalkozó cég rezervációs csoportvezetőt keres, napi 8 órás munkavégzéssel, kiemelt bérezéssel.
favourite
Cégnév
Hotelstart Kft.
Elvárások
Téged keresünk, ha:

• a probléma megoldását keresed és megoldásközpontú a mentalitásod,
• szeretsz emberekkel foglalkozni, türelmes vagy és motivált
• értékesítési vénával rendelkezel,
• dinamikusan végzed a rád bízott feladatokat,
• proaktív vagy,
• érdekel az online szállásközvetítés világa, ötleteiddel szívesen hozzájárulnál a cég fejlődéséhez
• vezetői kompetenciákkal rendelkezel (képes vagy kisebb, 3-4 fős csapat mindennapi munkájának irányítására, nyomon követésére, számonkérésére; a csapattagok motiválására)
• szakirányú iskolai végzettséged van.
Amit ajánlunk
Amit ajánlunk:

• Fiatalos, dinamikus csapat
• Kiemelkedő bérezés
• Rugalmas, előre egyeztetett beosztás, hogy tudj tervezni
• Rendszeres visszajelzés munkádról
• 3 fogásos ebéd minden munkanapon
• Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség
• Fejlődési lehetőség
• Kellemes irodai környezet Buda szívében
• Azonnali munkakezdés
Feladatok
Főbb feladataid lesznek:

• a teljes foglalási folyamat megtanulása (meglévő- és leendő vendégektől érkező e-mailek és telefonok megválaszolása; érdeklődések, foglalások és lemondások teljes körű kezelése szóban és írásban; utazási tanácsok adása ajánlatkérések és érdeklődések esetén; kérések/kérdések közvetítése és kezelése a vendégek és a szálláshelyek között)
• a rezervációs folyamatok ellenőrzése
• report készítése a csapattagok munkájáról, személyes fejlődéséről
• statisztikák készítése
• a csapattársak és kollégák támogatása a hatékonyság növelése érdekében
Előny
• Online szállásfoglalás és/vagy szállodai értékesítés területén szerzett tapasztalat
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok