KÜLÖNJÁRAT ÉRTÉKESÍTŐ

Értékesítés > Értékesítési manager

KÉPZELD EL, HOGY… egy olyan cég tagja vagy, akik az autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplői.
favourite
Teljes szöveg
KÉPZELD EL, HOGY…
egy olyan cég tagja vagy, akik az autóbuszos személyszállítási piac meghatározó szereplői. Képzeld el, hogy olyan asztalnál ülsz, ahol nem állnak feletted percenként, egyszerűen azért, mert a vezetőség hisz az önálló munkavégzésben. Képzeld el, hogy egy olyan csapat vesz körül, akiknek nem csak a megrendelőik és utasaik elégedettsége fontos, de az is, hogy te jól érezd magad. Elképzelted? Akkor köztünk a helyed

KÜLÖNJÁRAT ÉRTÉKESÍTŐ munkakörben
dunavarsányi irodánkba.

FELADATOK:

- Megkeresésekre árajánlat készítése, felmerülő kérdések megválaszolása, megrendelések lebonyolítása és utánkövetése;
- Megrendelőkkel, alvállalkozókkal kapcsolattartás és ápolás;
- A cég saját vállalatirányítási rendszerének megismerése és használata;
- Folyamatos kapcsolattartás autóbuszvezetőinkkel és a központi irodák munkatársaival;
- Telefonos készenlét beosztás szerint.

ELVÁRÁSOK:

- Szakirányú felsőfokú végzettség;
- Angol nyelvtudás szóban és írásban;
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (EXCEL, WORD);
- Jó problémamegoldó készség; pontosság; határozottság;
- Jó kommunikációs készség

ELŐNY:

- Idegenforgalomban, utazási irodában szerzett tapasztalat;
- Második nyelv ismerete;
- B kategóriás jogosítvány.

MIT KÍNÁLUNK:

- Versenyképes fizetést;
- Jó hangulatú csapatot, kellemes irodai légkört;
- Céges telefont és laptopot;
- Rugalmasságot arra az esetre is, ha megbetegszik a gyermek, vagy valami közbejön.

Kérlek, csak akkor jelentkezz, ha lételemed a szervezés, az intézkedés, gyorsan kapcsolsz a legváratlanabb szituációkban is, de ez mellett fontos neked, hogy amit kiadsz a kezeid közül, az pontos legyen. Nem okoz problémát árajánlatkérésekre válaszolni és még az is könnyen megy, hogy autóbuszvezető kollégáinkat koordináld, ha a helyzet azt igényli. Tudnod kell, ez nem egy szokványos munkakör, mert lesznek időszakok, amikor szervezéssel a fejedben fekszel és kelsz, de azt is tudnod kell, hogy munkáddal embereket segítesz hozzá ahhoz, hogy felejthetetlen élményeket kapjanak az útjaik során.

szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok
munkavégzés helye Munkavégzés helye Pest megye