UTAZÁSI TANÁCSADÓ/ÜGYINTÉZŐ 8 órában

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

A ki- és beutaztatással foglalkozó Anima Travel tapasztalattal rendelkező utazási tanácsadó/ ügyintéző munkatársat keres azonnali kezdéssel.
favourite
Cégnév
Anima Travel
Elvárások
Minimum 1 éves utazási irodában szerzett tapasztalat, utazási irodai ügyviteli és foglalási rendszerek, utazásszervezők árualapjának ismerete.
Önálló, precíz munkavégzés, a cég és a minőségi szolgáltatások iránti teljes elkötelezettség, az utasok szeretete.
Jó problémamegoldó és kommunikációs készség, talpraesettség, rugalmasság, megbízhatóság, pozitív, problémamegoldó beállítottság.
Stabil felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Erős angol középfokú nyelvismeret szóban és írásban.
Feladatok
Az utazási iroda működéséhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása, bejövő emailek és telefonok kezelése, visszaigazolások és számlázás, ügyfélkapcsolattartás, utasok személyes tájékoztatása, idegennyelvű levelezés partnereinkkel.
Saját árualapunk mellett partnereink kínálatából való közvetítés.
Részvétel a kommunikációs és marketing feladatokban (hírlevél, honlap, facebook).
Az irodavezető és cégvezető munkájának támogatása.
Előny
Az erős angol és német (és vagy további) nyelv középfokú ismerete.
Képszerkesztői ismeretek.
Több éves utazási irodában szerzett tapasztalat.
Jelentős előny a NU3 vagy VIP utazási ügyviteli rendszer ismerete.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Egyéb megjegyzés
Szeretsz olyan értékteremtő munkát végezni, ami feltölt és amiben hasznosnak érzed magad?
Szeretsz a cég küldetése mentén teljes erőbedobással és egy jó csapattal együttműködve, a közös sikereket megélve dolgozni?
Jelentkezz, ismerjük meg egymást!
A fényképes önéletrajzokat, valamint részletes személyes bemutatkozást, fizetési igény megjelölését, esetleges korábbi munkatapasztalatokat és jövőbeli terveket is tartalmazó motivációs levelet az info@anima.travel email címre várjuk.