Utazásszervező-értékesítő munkatársat keresünk

Értékesítés > Egyéb

Lelkes és egymást támogató csapatunkba keressük új kollégánkat, aki szeretne egy jó hangulatú munkahelyen dolgozni!
favourite
Cégnév
Unitravel Utazásszervező Kft.
Elvárások
Téged keresünk ha:

-Mosolygós, empatikus személyiség vagy, aki a kollégáit és partnereit is tudja segíteni, támogatni
-Hiszel abban, hogy minden problémát meg lehet oldani, csak meg kell találni rá a legjobb megoldást
-Szeretnél jó hangulatban dolgozni, központi fekvésű irodában, szakmájukban elismert és nem utolsó sorban jó fej kollégákkal :)
-Nem ijedsz meg az új dolgoktól, és szívesen tanulsz, mi támogatni fogunk benne és segítséget nyújtunk
-Munkádra igényes vagy, magaddal szembeni elvárásod a precíz munkavégzés, mely elengedhetetlen mikor utaslistákat kell összeállítani, utazásokat regisztrálni, visszaigazolásokat készíteni
-Nem vagy IT guru, de megbízhatóan kezeled az excelt, word-öt, tehát alapvető számítástechnikai ismeretekkel rendelkezel (minden másra megtanítunk)
-Középfokon beszélsz angolul, és nem ijedsz meg, ha meg is kell szólalnod
És hogy ne csak az elvárások legyenek, miért érdemes minket választanod?

-Mert jó hangulatú csapatban dolgozunk és segítjük egymást (időnként közös pizzázással oldjuk a mindennapok feszültségét :))
-Mert lehetőséged van fejlődni, tanulni, tapasztalatokat szerezni
-Mert versenyképes jövedelemmel, és bónuszprogrammal várunk
-Mert támogatjuk a munkába járást ha vidéken laksz
-Mert részt vehetsz tanulmányutakon, képviselheted a cégünket rendezvényeken, Road Show-on
Feladatok
Mit kell majd csinálnod a napi munka során?

A reggeli kávéd/teád elfogyasztása után az alábbi feladatok várnak Rád:

-Foglalásokat kezelni, visszaigazolásokat küldeni
-Kapcsolatot tartani a partnerekkel (belföldi és külföldi), ismerni őket és türelmesnek lenni velük
-Tájékoztatást adni az utazásokról, programokról
-Frissíteni az ügyviteli rendszert, esetenként feltölteni az árualapot
-Kollégáiddal közösen gondolkodni
Előny
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de ha elég lelkes vagy, mi mindenre megtanítunk
Szükséges nyelvismeret
Angol közép