Utazásszervező

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Utazási iroda / képviselet vezető

Lételemed a szervezés? Hasznosítsd tudásod üzleti partnereink utazásának megszervezésében! Intézd teljes körűen a szállással, autóbérléssel és transz
favourite
Cégnév
BCD – Travel Hungary Kft
Elvárások
Minimum középfokú végzettség
Legalább 1 év releváns szakmai tapasztalat
GDS rendszerek ismerete
Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
Word és Excel programok felhasználói szintű ismerete
Önálló, proaktív és precíz munkavégzés
Kiváló kommunikációs készség, ügyfélközpontú pozitív hozzáállás
Amit ajánlunk
Azonnali kezdési lehetőség
Határozatlan idejű munkaszerződés
Szakmai fejlődési lehetőség
Kedvezményes utazási lehetőség
Fiatalos csapat
Hétfőtől péntekig, 9:00 – 17:30-ig tartó munkaidő
Kellemes, új irodai munkakörnyezet a belvárosban
Feladatok
Szállással, autóbérléssel, transzferrel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés (értékesítés, ajánlatok készítése, visszaigazolás, módosítás)
Külföldi és belföldi hotelekkel, autókölcsönző cégekkel, transzfer vállalatokkal, megrendelőkkel, partnerekkel, illetve a beszállítókkal való kapcsolattartás,
Munkavégzéshez kapcsolódó számlázási és adminisztrációs feladatok ellátása
Előny
Felsőfokú végzettség
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)