Utazásszervező, Budapest

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Kiutaztatási referens

Alpok-Adria régióba utazásokat szervező, és az ausztriai Nassfeld régió képviseletét ellátó utazási iroda utazásszervezőt keres.
favourite
Cégnév
Travelteam Utazási Iroda
Elvárások
- magabiztos német nyelvtudás
- önálló, precíz munkavégzés
- logikus gondolkodás
- magabiztos matematikai alapismeretek
- magabiztos számítógép használat
- kitűnő helyesírás, hatékony fogalmazás
- Alpok-Adria régió üdülőhelyeinek, látnivalóinak ismerete
Amit ajánlunk
- hosszútávú munkalehetőség
- sokoldalú, felelősségteljes munka egy profi csapatban
- tömegközlekedéssel jól megközelíthető, belvárosi munkahely
- segítőkész, kedves kollégák
- napfényes, kényelmes iroda
- versenyképes fizetés
- fejlődési, tanulási lehetőség
- alkalmanként home office lehetőség
Feladatok
- árualap összeállítása, ajánlatok leírásának elkészítése
- árkalkuláció, csomagajánlatok összeállítása
- külföldi partnerekkel kapcsolattartás
- egyéni és csoportos árajánlatok összeállítása
- kiemelt ügyfelekkel kapcsolattartás
- foglalások ügyintézése
- voucherek, utastájékoztatók elkészítése
- árualappal kapcsolatos marketing feladatok segítése
Előny
- Alpok síterepeinek ismerete
- angol / olasz / francia / szlovák / horvát nyelv ismerete
Szükséges nyelvismeret
Német közép
Teljes szöveg
Alpok-Adria régióba utazásokat szervező, és az ausztriai Nassfeld régió magyar képviseletét ellátó budapesti utazási iroda bővülő csapatába utazásszervező munkatársat keres.

Ha szeretnél egy innovatív és vidám csapat része lenni, nem ijedsz meg a felelősségteljes feladatoktól, van tapasztalatod árualap összeállításában, árkalkulációban, utazásszervezésben, beszélsz németül és ismered az Alpok és Adria téli-nyári üdülőhelyeit, várunk csapatunkba!