UTAZÁSI ÜGYINTÉZŐ - NYÍREGYHÁZA

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

AZ INVIA.HU NYÍREGYHÁZI irodájába UTAZÁSI ÜGYINTÉZŐ jelentkezését várjuk!
favourite
Elvárások
Ideális kolléga lehetsz (nem feltétel, de előny lehet) :

☑️ ha már dolgoztál utazási irodában

☑️ ha ismered a tour-operátorok kínálatait és a foglalási rendszereket,

☑️ ha nem dobod el a tollad és papírjaid munkaidő végén,

☑️ ha szeretnél minden reggel egy jó kávéval és csapat megbeszéléssel kezdeni,

☑️ ha képben vagy földrajzilag és szeretnél még többet látni a nagyvilágból,
Amit ajánlunk
Amit kapsz cserébe:

Fiatalos, nyitott légkör, barátságos irodai környezet NYÍREGYHÁZA belvárosában.

Szakmai képzések, rendszeres külföldi utazás, versenyképes jövedelem.
Feladatok
Ami a feladatod lesz:

Utasaink magas szintű kiszolgálása (értékesítés, tanácsadás) és az ehhez kapcsolódó dokumentáció: ajánlatkészítés, foglalás….stb.

(Teljes, heti 40 órás munkaidőben, alkalmanként hétvégi munkavégzés is várható.)

Napi személyes és telefonos kommunikáció utasainkkal és partnereinkkel. Kreatív ötletelés csapatunk tagjaival.
Még mindig érdekel az állás?

Akkor porold le az önéletrajzod kicsit! Nem várunk túlzó leírásokat! Add azt, amid van… :), de azt fogalmazd meg kellő körültekintéssel, hogy a tiédet már elolvasás után a lehetséges kollégák közé soroljuk!

munkavégzés helye Munkavégzés helye Szabolcs - Szatmár - Bereg megye