Idegenforgalmi értékesítő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Utazási iroda Budapest, XII. kerületi irodájába, hosszútávra, azonnali kezdéssel, idegenforgalmi értékesítő munkatársat keres.
favourite
Elvárások
Idegenforgalmi végzettség, jó kommunikációs készség, önálló, pontos, precíz munkavégzés, angol nyelvtudás
Hosszútávú munkalehetőség, sokoldalú, segítőkész, kedves kollégák, versenyképes fizetés.
Feladatok
Utazásközvetítés, repülőjegyközvetítés, biztosítások kötése, számlázás - adminisztráció
Előny
Szakmai tapasztalat, Görögotszág, a görok kultúra ismerete.
Egyéb megjegyzés
Munkaidő: hétfőtől-péntekig, 09:00-17:00