ONLINE IRODÁNK 4 ÉS 8 ÓRÁS MUNKATÁRSAT KERES

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Ügyfélszolgálati munkatárs

A KEN-EDI TRAVEL keres 4 és 8 órás munkavállalókat körúti online irodájába a megnövekedett foglalások kezelésére.
favourite
Cégnév
KEN-EDI TRAVEL
Elvárások
Szorgalom,
Tanulási készség
Gyors gépkezelés
Pontos munkavégzés
Amit ajánlunk
Kifogástalan munkahelyi környezet,
Versenyképes fizetés,
Szakmai előmenetel és fejlődés lehetősége,
Munka idő hétfő - péntek 07.45-1615 között
Feladatok
A beérkező foglalások kezelése,
Call centeren érkező foglalások rögzítése
Utaslistázások
Egyéb adminisztratív munka.
Előny
Utazási irodában szerzett értékesítési gyakorlat
Referensi gyakorlat
NU 3 foglalási rendszer ismerete
10 ujjas gépírás
Teljes szöveg