Kontroller

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Ha van releváns szakmai tapasztalatod pénzügy, kontrolling vagy számvitel területen, továbbá előszeretettel elemzel és tervezel Csatlakozz Hozzánk!
favourite
Cégnév
VISTA Utazási Irodák Kft.
Elvárások
• Minimum középfokú végzettség
• Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat pénzügy/kontrolling/számvitel területen
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Magas szintű MS Office tudás – kiemelten Excel (pivot táblák, FKERES, stb.)
• Kiváló adatgyűjtő készség és analitikus gondolkodásmód
• Folyamatszemlélet
• Precíz, önálló, gyors és felelősségteljes munkavégzés
Amit ajánlunk
• Azonnali kezdési lehetőség
• Kedvezményes utazási lehetőség
• Belvárosi, igényes munkakörnyezet
• Stabil hátterű munkahely
• Határozatlan idejű munkaszerződés
Feladatok
• Rendszeres és ad-hoc jellegű riportok, elemzések, vezetői jelentések, döntés előkészítő anyagok elkészítése
• Várható vállalati költségek és bevételek megtervezése (havi), a tényadatok nyomon követése, elemzése,
• Könyvelési -, pénzügyi -, számlázási adatok ellenőrzése
• Időszakos zárásokban való aktív részvétel
• Aktív kommunikáció és együttműködés a társterületekkel
Előny
• Szakirányú végezettség
• Aktív angol nyelvtudás