Szakácsok, felszolgálók, bolti eladók - Balatonfüred

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Újonnan nyitó Balatonfüredi exkluzív, bisztró jellegű új koncepciós éttermünkbe keresünk tapasztalattal rendelkező szakácsokat, konyhai személyzetet!
favourite
Cégnév
Thomas Breitling Yachting
Elvárások
Önmagára és munkájára is igényes, magas elvárással rendelkező csapattagokat keresünk! Legyen az Főszakács, szakács, konyhai kisegítő, vagy akár felszolgáló!
Versenyképes fizetés. Bónuszprogram. Ideális környezet és légkör!
Feladatok
Szakács: rendszeres részvétel egy állandóan frissülő, modern étlap fejlesztésében. Magas minőségi és gazdaságossági követelmények fenntartása. Konyhai tisztaság felügyelete. Beszerzések koordinálása. Stb.
Konyhai segítők: flexibilitás, munkabírás, tanulni akarás.
Felszolgáló: igazi, vendég orientált profikat keresünk.
Ruházati értékesítő: jó kommunikációs készség, csapatjáték
Erről pontos értesítést küldünk.
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Veszprém megye