értékesítési vezető

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az Abbázia Cégcsoport sales/marketing vezetőt keres
favourite
Teljes szöveg

Főbb feladatok:

Folyamatos (napi szintű) együttműködés a cég menedzsmentjével
Rendszeres értékesítési jelentések készítése
Új értékesítési piacok felkutatása, jelenlegi partnerekkel kapcsolattartás

Elvárások:

Több éves szállodai területen szerzett tapasztalat
Felsőfokú /szakirányú végzettség
Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás szükséges

Amit kínálunk:

Hosszú távú munka
Versenyképes fizetés

Munkaidő:
Heti 40 óra

Munkavégzés helye:
Club Dobogómajor, Hévíz
Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet:
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Zala megye