hirdetés
hirdetés

Archív

FIGYELEM!
Ez a hirdetés már valószínűleg nem aktuális.

A Boutique Hotel Victoria Budapest**** recepcióst keres

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A Boutique Hotel Victoria Budapest**** munkatársakat keres recepciós pozícióba:
favourite
Teljes szöveg
A Boutique Hotel Victoria Budapest**** munkatársakat keres recepciós pozícióba:

Amit várunk:
- magabiztos angol nyelvtudás
- szállodai recepción szerzett tapasztalat
- jó problémamegoldó- és kommunikációs
készség
- vendégközpontúság
- rugalmasság
- önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

- Változatos, sokszínű munkakör
- Összetartó csapat
- Versenyképes, bejelentett bruttó fizetés

A Hostware program ismerete, illetve további nyelvismeret előnyt jelent.
Jelentkezés
A jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel és küldje el a következő e-mail címre: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (1-3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Középfok
munkaidő Munkaidő Teljes munkaidő
munkavégzés helye Munkavégzés helye Budapest
subscribe
Szeretne értesítést kapni, ha hasonló álláshirdetés érkezik?
Egyéb
hirdetés
hirdetés
hirdetés

Ausztriai állásajánlataink