Német nyelvű Utazás ügyintéző, Telefonos kapcsolattartó

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Német páciensekkel foglalkozó Fogászat keres utazásügyintézőt és telefonos kapcsolat tartót! Jelentkezni a penzugy@donau-dental.eu e-mail címen lehet.
favourite
Cégnév
Azurdent Fogászati Klinika Kft.
Elvárások
kiváló német nyelvtudás (az interjún teszteljük!!!)
jó kommunikációs készség
precizitás
proaktív személyiség

Amit ajánlunk
versenyképes fizetés
hosszú távú munkalehetőség
megbecsülés
fiatalos munkakörnyezet
támogató csapat
Feladatok
a páciensek utazásainak teljeskörű, önálló ügyintézése
telefonos kapcsolattartás, call centeres tevékenység (Nem értékesítői feladat!)
adminisztrációs feladatok a CRM, ill. az egyéb operációs rendszerekben
aktív együttműködés a munkatársakkal és a külső partnerekkel
Előny
ügyfél-vendégkapcsolati jártasság
call centeres tapasztalat
német nyelvterületen szerzett munkatapasztalat
Szükséges nyelvismeret
Német felső
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok