hirdetés

Értékesítési igazgató/ Director of Sales

Értékesítés > Egyéb

A Budapest Convention Bureau újonnan alakult, fiatal, eredményorientált értékesítési csapatának vezetőjét keressük!
favourite
Cégnév
Budapest Convention Bureau
Szükséges nyelvismeret
Angol felső
Teljes szöveg
A BUD CB, mint Budapest és Magyarország MICE piaci értékesítési és marketing szervezete versenysemleges szereplőként támogatja és képviseli a magyar piaci szereplőket a nemzetközi MICE piacon, proaktív értékesítési és marketing feladatai által pedig emeli hazánk, mint prémium MICE desztináció hírnevét. Ebben a kihívásokkal teli időszakban különösen fontos, hogy megtaláljuk azt a professzionális értékesítési vezetőt, aki kiemelt MICE piaci szaktudásával, humán orientáltságával, vezetési képességeivel stratégiailag és taktikailag is irányítani tudja az értékesítési csapatot, hogy minél több üzletet tudjunk közvetíteni partnereink felé.

A leendő vezető főbb feladatai:

- az értékesítési célok és stratégiák meghatározása a nemzetközi corporate és a szövetségi kongresszusi, valamint B2B kiállítási piacokra vonatkozóan
- az ehhez kapcsolódó aktív sales tevékenység éves tervezése, a sales menedzserek szakmai irányítása
- kiemelt piacokon, kiemelt partnereknél aktív értékesítési tevékenység (workshopokon, kiállításokon, sales utakon, szakmai konferenciákon való részvétel)
- a hatékony ügyfélkezelés biztosítása CRM rendszer segítségével
- előrejelzések és riportok készítése a szakmai vezető felé
- az üzletágak fejlesztése érdekében folyamatosan új, potenciális értékesítési lehetőségek kutatása
- a részleg teljesítményének, a célok elérésének folyamatos monitorozása

Szakmai elvárásaink:

- felsőfokú végzettség turizmus, szállodaipar területen
- angol nyelv felsőfokú, kiemelten tárgyalóképes ismerete, német vagy bármely más nyelv tárgyalóképes ismerete előny
- min. 5 év értékesítési, ebből min. 3 év vezetői tapasztalat turizmus/rendezvényszervezés/szállodaipar területén
- magas empatikus, gyakorlati és rendszergondolkodás
- kiemelt eredmény-orientáltság, magas stressztűrő, problémamegoldó képesség
- kiemelt kommunikációs és kezdeményező készség
- kiegyensúlyozott döntéshozási képesség
- emberek vezetésére, fejlesztésére, motiválására való képesség
- rugalmasság, a változásokra való gyors reakció, valamint kiváló időmenedzsment képesség
- koncepcionális gondolkodás, integráló képesség, hosszútávú tervezési képesség
- állhatatosság, kitartás, következetesség, megbízhatóság
- magas minőség-orientáltság

pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok