Könyvelő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

CPI Hotels szállodacsoport budapesti központjába új kollégát keresünk KÖNYVELŐ munkakörbe.
favourite
Cégnév
CPI Hotels Hungary Kft.
Elvárások
• Felsőfokú pénzügyi végzettség vagy mérlegképes könyvelői képesítés
• Minimum 2 év teljeskörű könyvelési tapasztalat
• Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
• MS Office programok felhasználói szintű ismerete, kiemelten Excel
• Önálló, pontos, precíz munkavégzés, proaktivitás
• Naprakész számviteli és adózási ismeretek
• Csapatjátékos
Amit ajánlunk
• Vonzó juttatási csomag
• Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
• Munkába járás támogatása
• Ingyenes hétvége külföldi testvérszállodáink valamelyikében
Feladatok
• Részvétel a három budapesti négycsillagos szálloda teljes körű könyvelésében (Szállítók, vevők, bank, vegyes tételek könyvelése)
• Kintlévőség kezelés
• Havi zárások, jelentések készítésében való részvétel
• Szoros együttműködés a főkönyvelővel, illetve a könyvvizsgálóval

Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát Jakab Edit részére.
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok