Corporate Sales Manager

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Értékesítési manager

A Budapest Convention Bureau fiatal, lendületes, eredményorientált értékesítési csapatának egyik meghatározó munkatársát keressük!
favourite
Cégnév
Budapest Convention Bureau
Teljes szöveg
A BUD CB, mint Budapest és Magyarország MICE piaci értékesítési és marketing szervezete versenysemleges szereplőként támogatja és képviseli a magyar piaci szereplőket a nemzetközi MICE piacon. Proaktív értékesítési és marketing feladatai által emeli hazánk, mint prémium MICE desztináció hírnevét.

Ebben a kihívásokkal teli időszakban különösen fontos, hogy megtaláljuk azt a professzionális Corporate Sales Managert, aki kiemelt MICE piaci szaktudásával és kapcsolatrendszerével hozzá tud járulni az értékesítési csapat – és ezáltal a magyar piac - sikeréhez.

A leendő Corporate Sales Manager fő feladatai:

• Feladata Budapest, mint rendezvény desztináció értékesítése a nemzetközi vállalati piacon összhangban az értékesítési igazgató által megjelölt célokkal, stratégiával
• Részvétel az értékesítési akcióterv kidolgozásában a hozzá tartozó piacon
• Növekedési lehetőségek folyamatos vizsgálata az üzletág fejlesztése, valamint új piacok elérése érdekében
• Aktív sales tevékenység a számára kijelölt piacon: kiállításokon, workshopokon, sales call-okon való részvétel, valamint azok megtervezése az értékesítési tervvel összhangban
• Értékesítési fórumok, sales call-ok szervezése adott piacra, a marketinggel, valamint az iroda tagjaival, partnereivel közösen
• Folyamatos kapcsolattartás meglévő és potenciális ügyfelekkel
• A hozzá tartozó piaci adatbázis naprakészen tartása a CRM rendszerben
• Sales aktivitásokhoz kapcsolódó ROI adatok mérése
• Beérkező ajánlatok kezelése az adott piacra vonatkozóan
• A desztinációt bemutató bejáró túrák szervezése potenciális ügyfelek számára
• Tagok részére ajánlatok kiküldése, szükséges adatok, háttérinformációk összegyűjtése

Szakmai elvárásaink:
• legalább 2-3 év hasonló területen (MICE vagy corporate értékesítés, szállodaipar/ rendezvényszervezés szakterületen) szerzett nemzetközi értékesítési tapasztalat
• folyékony angol nyelvtudás, másik idegen nyelv ismerete előny
• felsőfokú idegenforgalmi végzettség
• magabiztos prezentációs és megfelelő tárgyalókészség
• kiemelt kommunikációs- és döntéshozatali készség
• rugalmasság, a változásokra való gyors reakció, valamint kiváló időmenedzsment képesség
• empátia
• állhatatosság, kitartás, következetesség, megbízhatóság
• magas minőség-orientáltság

szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok