hirdetés

Utazási szakértő

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Indítsuk újra a turizmust: Csatlakozz hozzánk a nyári szezonra, és legyél részese egy elkötelezett Csapatnak!
favourite
Cégnév
Invia.hu Kft.
Elvárások
• Középfokú vagy felsőfokú végzettséged van – diákként, pályakezdőként is várunk Téged,
• Pozitív, ügyfélközpontú, megoldásorientált szemlélettel rendelkezel,
• Szívesen kommunikálsz ügyfelekkel,
• Szereted a pörgést és feltalálod magad váratlan szituációkban is,
• Figyelsz a részletekre, és könnyen megtalálod a szükséges információkat,
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel.
Amit ajánlunk
• Határozott időre szóló szerződést (3-4 hónap),
• Tapasztalatot Európa vezető online utazásközvetítőjénél,
• Ingyenes szakmai tréninget,
• Folyamatos vezetői támogatást és segítséget, hogy fejlődhess,
• Barátságos, kényelmes irodai munkakörnyezetet a belváros szívében,
• Fix alapbért és teljesítményarányos bónuszokat.
Feladatok
• Beérkező érdeklődések és kérdések megválaszolása,
• Egyedi utazási ajánlatok összeállítása,
• Utazási tanácsadás és utastájékoztatás,
• Szerződéskötés,
• Kapcsolattartás ügyfeleinkkel és a szervező irodákkal (főként telefonon).