Egri szálloda Konyhafőnök/Chef munkatársat keres.

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Az Imola Hotel Platán munkájára maximálisan igényes, gyakorlattal rendelkező Konyhafőnök/Chef-et keres Egerbe.
favourite
Teljes szöveg
Az Imola Hotel Platán, a kulináris élvezetek érdekében, a főzés legmodernebb technológiáit alkalmazza a fogások elkészítése során. Gourmet vacsorával, a hagyományokon alapuló, megújuló magyar konyha remekeivel, illetve a nemzetközi konyha specialitásaival várja Vendégeit.

Konyhafőnök/Chef főbb feladatai:

• A konyha professzionális, gazdaságos, nyereséges és a hivatalos előírásoknak maximálisan megfelelő működtetése
• A konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása
• Az ételek minőségének biztosítása az elkészítés és tálalás minden fázisában
• Receptek és menük összeállítása és kifejlesztése, élelmiszerkészletek felügyelete és rendelése
• A konyha tisztaságának és az ételek előírás szerinti tárolásának felügyelete
• Kapcsolattartás az anyagbeszerzőkkel és beszállítókkal
• Folyamatos kreatív menütervezés, friss alapanyagokra épülő kínálat biztosítása

Elvárások:
• Legalább 5 éves konyhafőnöki munkatapasztalat 4/5 csillagos szállodai környezetben
• Gasztronómiai trendek, a modern konyha alapanyagainak ismerete és biztos használata
• Kiemelkedő vezetői és folyamat irányítási képességek
• Külföldön és/vagy nemzetközi láncoknál eltöltött releváns gyakorlat előnyt jelent a kiválasztásnál
• Felelősségteljes hozzáállás
• Jó kommunikációs képességek

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Modern, igényes környezetben történő munkavégzés
• Fejlődési lehetőség
• Hosszú távú munkalehetőség
• Cafeteria

Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Eger, Imola Hotel Platán

Jelentkezni önéletrajzzal lehet az alábbi e-mail-címen:
pozíció típusa Pozíció tipusa Vezetői pozíció
szükséges végzettség Szükséges végzettség Szakképesítés
munkavégzés helye Munkavégzés helye Heves megye