Recepciós

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

A CPI Hotels szállodacsoport, Mamaison Hotels&Residences négycsillagos szállodáiba keresünk új kollégákat RECEPCIÓS munkakörbe.
favourite
Cégnév
CPI Hotels Hungary Kft.
Elvárások
• Folyékonyan tudsz kommunikálni angolul (egyéb nyelvek ismeretét is díjazzuk).
• Kedves és barátságos vagy, a műszakod utolsó órájában is.
• Készen állsz heti 40 órát, 12 órás műszakokban, esetenként éjszaka dolgozni.
• Az Office programokat segítség nélkül kezeled.
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség jellemez.
• Munkádat precízen, nagy fokú odafigyeléssel végzed.
• Fontos számodra, hogy fizetésedet kiskapuktól mentesen, teljes mértékben bejelentve, időben megkapd.
• Ismered a szállodai foglalási rendszerek valamelyikét.
• Hasonló pozícióban szerzett 1-2 éves tapasztalattal rendelkezel.

• Kellemes 4 csillagos környezetben, egy biztos munkahelyen dolgozhatsz
• Vonzó juttatási csomagot kínálunk neked, teljes nyolcórás bejelentés mellett
• Támogatjuk munkába járásodat
• Ingyenes hétvégét tölthetsz el külföldi testvérszállodáink valamelyikében
• Előre lépési lehetőséget biztosítunk neked
Feladatok
Recepciósként
• A szálloda arca leszel, te vagy az első, akivel a vendég találkozik a check-in-nél, és az utolsó a check-out-nál!
• Lesznek adminisztrációs feladataid, riportokat, statisztikákat fogsz készíteni.
• Segítesz abban, hogy vendégeink a lehető legjobban érezzék magukat nálunk, illetve Budapesten. Te leszel a szálloda kisokosa, aki mindig minden információt tud és segít nekik.
Szükséges nyelvismeret
Angol felső