Csatlakozz a Hotel Nemzeti csapatába éjszakai recepciósként!

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Egyéb

Építsd karriered Budapest egyik legjobb hangulatú boutique szállodájában éjszakai recepciósként!
favourite
Cégnév
Hotel Nemzeti Budapest MGallery
Elvárások
Magadra ismersz?
- Bírom az éjszakázást, szeretek nappal aludni
- Folyékonyan beszélek angolul és más idegennyelvet is ismerek
- Kedves, empatikus, segítőkész vagyok
- Ismerem az Opera és a Hostware rendszereket
- Kiválóan kommunikálok és örömömet lelem a másokkal való kapcsolattartásban
- Pontos és igényes vagyok a munkámmal szemben és nem ijedek meg az adminisztrációtól
- Kiváló csapatjátékos vagyok
- Változó munkarendben (nappal/éjszaka) is tudok dolgozni (18:45-06:45)
Amit ajánlunk
- Családias, stabil, megbízható munkahely
- Rugalmas munkavégzés
- Karácsonyi jutalom, ünnepi, közösségi rendezvények
- Fejlődési és továbbképzési lehetőségek, tréningek
- Munkatársi kedvezmények az Accor Hotels szállodáiban
Feladatok
- Szállodai Night Auditor feladatok ellátása professzionális szinten, az MGallery brand elvárásaival összhangban, éjszakai műszakban
- Vendégek színvonalas kiszolgálása
- A szálloda egyéb szolgáltatásainak ajánlása
Előny
Könnyebben tudsz elindulni az új munkakörödben, ha:
- MS Office és szállodai számítógépes rendszereket (OPERA, Hostware) magabiztosan használod

- Van szakmai tapasztalatod 4-5 csillagos/ külföldi szállodában hasonló pozícióban
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
Jelentkezéseket önéletrajz feltöltésével, fizetési igény megjelölésével várjuk!