hirdetés

1000 Út Utazási Iroda bővíti a csapatát

Turizmus / Hotel / Vendéglátás > Idegenforgalmi értékesítő

Az irodánk forgalom növekedése miatt bővíti a csapatunkat utazási tanácsadóval, egzotikus üdülések területére. Jelentkezz, légy a csapatunk tagja!
favourite
Cégnév
1000 Út Utazási Iroda
Elvárások
- Motiváltság és munkabírás
- Talpraesett, proaktív, nyitott személyiség
- Pontosság
- Jó kommunikációs és értékesítési készség
- 20 éve stabilan működő és folyamatosan fejlődő, megbízható Utazási Iroda, amelynek jó neve van az utasok és a szakma körében és amelynek további tervei vannak a növekedés és fejlődés irányába
- Dinamikus környezet.
- Kihívásokkal teli, szakmai fejlődési lehetőségek
- Reprezentatív irodai környezet
- Versenyképes fizetés
- Lehetőség kreatív munkára
Feladatok
- Egzotikus üdülések szervezése és értékesítése
- Egyéb irodai értékesítési és szervezési feladatok
Előny
- Hasonló munkakörben szerzett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat.
- Egzotikus úticélok, foglalási rendszerek ismerete.
- Repülőjegy foglalásban szerzett tapasztalat.
Szükséges nyelvismeret
Angol közép
pozíció típusa Pozíció tipusa Gyakorlati hátteret igénylő pozíció (>3 év)
szükséges végzettség Szükséges végzettség Felsőfok